Dzisiaj jest: 4.4.2020, imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

Burmistrz Trzebiatowa będzie udzielać ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych

Dodano: tydzień temu

Burmistrz Trzebiatowa wprowadza rozwiązania mające wesprzeć biznes w związku z kryzysem wywołanym chorobą COVID-19.

Burmistrz Trzebiatowa będzie udzielać ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych

Sytuacja zdrowotna i gospodarcza przed którą stanęliśmy – wywołana pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 – obliguje do wielkiego wysiłku, który dzisiaj należy skierować do walki o zdrowie i życie mieszkańców naszej Gminy.

        Musimy jednak podjąć kroki, aby zadbać o bezpieczeństwo ekonomiczno-finansowe naszych przedsiębiorców, mieszkańców i całej Gminy. Obecnie podjęliśmy działania w celu oceny skutków epidemii dla naszej Gminy.

   Liczę na to, że wspólne nasze i wasze działanie i zaangażowanie przyczynią się do szybkiego powrotu do normalności. Jestem przekonany, że wzajemna odpowiedzialność i działanie pozwoli nam szybko wyjść z tego kryzysu.

   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców i przedsiębiorców, w ramach swoich uprawnień, informuję, że - na wniosek podatnika - Burmistrz może udzielić ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych w postaci: odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub umorzenia należności podatkowych. Wnioski będą rozpatrywane indywidualnie. 

Z gorącymi pozdrowieniami,
Józef Domański

9
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.