Dzisiaj jest: 3.4.2020, imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Nowy nabytek w garażu OSP Brojce

Dodano: 2 miesiące temu

Strażacy z OSP Brojce mają nowy pojazd GCBA 5/30 Jelcz 010. Druhowie zgotowali mu efektowne przywitanie, ale nie ma się co dziwić. Uczciwie na niego pracowali!

Nowy nabytek w garażu OSP Brojce
Swoją radosną nowiną podzielili się na swoim profilu na Facebooku:
W dniu 21.01.2020 r. - Przedstawiciele naszej OSP odebrali pojazd GCBA 5/30 Jelcz 010 wraz z kompletnym wyposażeniem z Wojewódzkiego Ośrodka Państwowej Straży Pożarnej w Borne Sulinowo, który za zgodą Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie został przekazany w użyczenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brojcach około godz. 18:00 został przywitany na placu remizy w Brojcach. Pojazd ma zastąpić wysłużonego Stara 244 z roku 1989. Strażacy pragną podziękować wszystkim, którzy pomogli w pozyskaniu wozu a w szczególności Wójtowi Gminy Brojce Michał Zinowik, który wspierał naszą jednostkę w pozyskaniu ciężkiego samochodu bojowego, który znacząco wzmocni potencjał operacyjny naszej jednostki.

Zobaczcie wideo z przywitania!


 
1
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.