Dzisiaj jest: 15.11.2019, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Wybory parlamentarne 2019. Pełna lista kandydatów do Sejmu i Senatu

Dodano: miesiąc temu

Sprawdź, na kogo możesz głosować w wyborach parlamentarnych 13.10.2019. Poznaj bliżej wszystkich kandydatów do Sejmu z okręgu nr 41 oraz wszystkich kandydatów do Senatu z okręgu nr 98.

Wybory parlamentarne 2019. Pełna lista kandydatów do Sejmu i Senatu
  • Wybory 2019
 

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Rzepa Jarosław Michał, Szczecin, inżynier ogrodnik
  2. Słomski Piotr, Nowogard, nauczyciel akademicki
  3. Kusy-Kłos Anna Katarzyna, Marwice, architekt krajobrazu
  4. Kulinicz Tomasz Teodor, Nowogard, samorządowiec
  5. Bodnar Stanisława, Stargard, samorządowiec
  6. Marek Paweł, Łobez, inżynier rolnictwa
  7. Nowak Damiana, Szczecin, inżynier ogrodnik
  8. Wawrzyniak Waldemar Marek, Gryfice, prawnik
  9. Gibas Anna, Dobrzany, samorządowiec
  10. Janowicz Arkadiusz Zygmunt, Pszczelnik, magister turystyki
  11. Demkowska Magdalena Joanna, Stuchowo, doradca finansowy
  12. Żuk Jarosław Tomasz, Łobez, technik samochodowy
  13. Chudzik Joanna, Golenice, ekonomista
  14. Durka Andrzej Zdzisław, Szczecin, teatrolog
  15. Kalinowska Dorota Urszula, Szczecin, psycholog
  16. Pajor-Kubicki Remigiusz, Pyrzyce, student
  17. Glińska Anna Katarzyna, Plany, rolnik
  18. Liwak Jacek, Ińsko, nauczyciel
  19. Jakubowicz-Dziduch Justyna, Szczecin, prawnik
  20. Jasiewicz Eugeniusz, Wolin, inżynier budownictwa lądowego
  21. Korek Renata Teresa, Trzebiatów, menedżer kultury
  22. Toszek Bartłomiej Henryk, Szczecin, prawnik
  23. Chrałowicz Adam Wacław, Stargard, politolog
  24. Kustosz Olgierd, Przelewice, technik pszczelarz

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Gróbarczyk Marek Józef, Warszawa, inżynier mechanik
  2. Dobrzyński Leszek, Szczecin, parlamentarzysta
  3. Szałabawka Artur Lesław, Szczecin, parlamentarzysta
  4. Jach Michał, Stargard, parlamentarzysta
  5. Biernat Stefania Elżbieta, Szczecin, pedagog
  6. Zaremba Krzysztof Piotr, Szczecin, parlamentarzysta
  7. Mucha Rafał Marek, Gryfino, prawnik
  8. Drzazga Kazimierz, Police, historyk
  9. Litwiński Arkadiusz, Szczecin, przedsiębiorca
  10. Posobkiewicz Marek, Świnoujście, lekarz
  11. Szelążek Andrzej, Brwice, inżynier leśnictwa
  12. Kuźmińska Monika, Węgorzyno, ekonomista
  13. Łyjak Justyna, Nowielin, ekonomista
  14. Zarębska-Kulesza Magdalena, Świerczewo, nauczyciel
  15. Matecki Dariusz Piotr, Szczecin, prawnik
  16. Bogucki Zbigniew, Szczecin, adwokat
  17. Brzozowska Maria Romualda, Myślibórz, inżynier leśnik
  18. Pawlak Anna, Dolice, prawnik
  19. Toboła Jolanta Barbara, Police, nauczyciel
  20. Kamiński Michał, Kamień Pomorski, ekonomista
  21. Dyczyńska Katarzyna Karolina, Gryfice, pedagog
  22. Stój Agnieszka Janina, Świnoujście, ekonomista
  23. Kurzawa Agnieszka, Szczecin, pedagog
  24. Kopeć Maciej Stanisław, Szczecin, nauczyciel

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Wieczorek Dariusz Krzysztof, Szczecin, inżynier elektryk
  2. Czarnecki Arkadiusz Paweł, Szczecin, przedsiębiorca
  3. Bednarski Sebastian Waldemar, Szczecin, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  4. Kotula Katarzyna Agata, Gryfino, filolog angielski
  5. Krystek Dawid Wojciech, Szczecin, politolog
  6. Christowa Czesława, Wołczkowo, nauczyciel akademicki
  7. Długoborski Wojciech, Chojna, ekonomista
  8. Kosno Katarzyna, Zaborsko, rolniczka
  9. Pakulski Cezary Piotr, Szczecin, lekarz
  10. Gmachowska Jagoda Maria, Police, urzędnik administracji publicznej
  11. Sy Amadou, Stargard, geolog
  12. Leszczyńska Danuta, Szczecin, emerytka
  13. Arbaros Wiktoria Maria, Police, studentka
  14. Piotrowska Małgorzata, Żabów, inżynier ochorny środowiska
  15. Szymańska Teresa Elżbieta, Mierzyn, pośrednik nieruchomości
  16. Maćkowiak Jerzy Daniel, Dobra, inżynier budownictwa
  17. Malisz Zofia Anna, Szczecin, nauczyciel akademicki
  18. Maślana Dorota, Nowogard, specjalista do spraw pomocy społecznej
  19. Serafinowicz Maria Magdalena, Szczecin, socjolożka
  20. Kochan Tymoteusz Jakub, Szczecin, filozof
  21. Kordzielewski Sasza Radosław, Stepnica, politolog
  22. Kostuś Natalia Agata, Szczecin, ekonomistka
  23. Sobolewski Piotr, Szczecin, inżynier inżynierii materiałowej
  24. Agatowska Joanna Monika, Świnoujście, ekonomistka

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Bedka Marcin Grzegorz, Szczecinek, geodeta
  2. Rzeuska Ewa, Szczecin, radca prawny
  3. Sosnowska Magdalena, Szczecin, ekonomista
  4. Szenderowicz Klaudia, Szczecin, asystent prawny
  5. Piątkowski Grzegorz Jacek, Przybiernówko, nauczyciel
  6. Wawruszczak Iwona Elżbieta, Stargard, inżynier ochorny środowiska
  7. Kozłowska Beata, Szczecin, technik bhp
  8. Gapys Dariusz Andrzej, Szczecin, stolarz
  9. Matusiak Piotr, Szczecin, przedsiębiorca
  10. Olszewski Krzysztof Mariusz, Gdańsk, monter maszyn i urządzeń okrętowych
  11. Korus Przemysław, Szczecin, przedsiębiorca
  12. Myśliwiec Piotr Jan, Szczecin, kierowca międzynarodowy
  13. Olech Dariusz, Szczecin, dostawca
  14. Słodowicz Konrad Waldemar, Szczecin, informatyk
  15. Bętkowski Jakub Andrzej, Świnoujście, technik żywienia
  16. Rawdanowicz Beata Katarzyna, Suchań, kucharz
  17. Postół Tomasz, Poczernin, rolnik
  18. Gawrońska Anna Kazimiera, Szczecin, manager
  19. Lewandowski Józef Romuald, Gryfino, inżynier elektronik
  20. Figas Małgorzata Zofia, Szczecin, manager
  21. Parobiec Mieczysław, Szczecin, tokarz - frezer
  22. Pluta Natalia, Okunica, pedagog specjalny
  23. Gładkow Jan, Gryfino, nauczyciel

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Nitras Sławomir Witold, Szczecin, parlamentarzysta
  2. Marchewka Arkadiusz, Szczecin, ekonomista
  3. Obrycki Norbert Piotr, Szczecin, parlamentarzysta
  4. Łącki Artur Jarosław, Rewal, samorządowiec
  5. Filiks Magdalena, Szczecin, ekonomista
  6. Napieralski Grzegorz Bernard, Szczecin, parlamentarzysta
  7. Jabłońska Elżbieta, Świnoujście, samorządowiec
  8. Kalina Teresa, Szczecin, nauczyciel historii
  9. Sucharzewski Robert, Stargard, adwokat
  10. Łebiński Wojciech Jan, Goleniów, urzędnik samorządowy
  11. Stankiewicz Marek Zdzisław, Stargard, inżynier mechanik
  12. Chojecki Zbigniew Jacek, Myślibórz, adwokat
  13. Siarkiewicz Zygmunt, Barlinek, ekonomista
  14. Lalak - Szawiel Lidia, Łobez, nauczyciel nauczania początkowego
  15. Andrych Hubert, Pniewo, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Napiwodzka Joanna, Mierzyn, przedstawiciel władzy samorządowej
  17. Tołoczko Wiktor, Pyrzyce, urzędnik samorządowy
  18. Rębacz Piotr, Batowo, technik administracji
  19. Drzewińska Wioletta, Dębno, urzędnik samorządowy
  20. Walczak Damian, Police, pracownik biurowy
  21. Schrammek Dorota, Pobierowo, pisarz
  22. Zielinkiewicz Elżbieta Barbara, Chojna, urzędnik samorządowy
  23. Schneider Maria Renata, Szczecin, specjalista administracji publicznej
  24. Misiło Piotr Paweł, Szczecin, parlamentarzysta


Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 98.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 98.
Granice tego okręgu to obszar powiatu:

  • goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, pyrzycki, stargardzki oraz miasta na prawach powiatu: Świnoujście

KOCHAN Magdalena Maria

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Goleniów
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: parlamentarzysta


KOSMAL Edward

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Tychowo
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: inżynier rolnik
4
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.