Dzisiaj jest: 25.6.2024, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Podsumowanie Kadencji Rady Gminy Rewal

Dodano: 2 miesiące temu

25 kwietnia 2024 r. odbyła się ostatnia sesja VIII Rady Gminy Rewal, a 30 kwietnia zakończy się obecna kadencja . To był niezwykły okres, pełen wyzwań, ale też sukcesów, które osiągnęli dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu.

Podsumowanie Kadencji Rady Gminy Rewal
Podczas 5,5-letniej historycznej kadencji zorganizowano 78 sesji , na których podjęto 521 uchwał . W tym czasie zrealizowano wiele inwestycji, które przyczyniły się do rozwoju całej gminy oraz poszczególnych miejscowości. Były to zarówno projekty infrastrukturalne, jak i te, które miały na celu poprawę jakości życia naszych mieszkańców .
Pragniemy wyrazić szczere podziękowania za Wasz trud i poświęcenie podczas ostatniej kadencji . Wasza praca, zaangażowanie i troska o dobro wspólnoty przyczyniły się do realnego rozwoju naszej gminy . Doceniamy Waszą umiejętność znajdowania rozwiązań, zwłaszcza w obliczu wyzwań, które stanęły przed naszą gminą . Jesteśmy wdzięczni za Waszą cierpliwość, wsparcie i profesjonalizm. Wasz wkład pozostanie trwały, a Wasze osiągnięcia będą inspirować kolejne kadencje rady. Życzymy Wam dalszych sukcesów, zarówno zawodowych, jak i osobistych, oraz mamy nadzieję, że nasze drogi będą się jeszcze wielokrotnie krzyżować przy okazji kolejnych działań na rzecz naszej gminy - czytamu na oficjalnej stronie Gminy Rewal. 
 
0
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.