Dzisiaj jest: 19.7.2019, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Wybory do Rad Osiedli

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

W dniach 14-17.04 br odbędą się wybory do Rad Osiedli. Mieszkańcy Gryfic wybiorą osoby, które przez następnych pięć lat będą miały wpływ na to, co dzieje się w ich najbliższej okolicy.

Wybory do Rad Osiedli

Osiedle nr 1 – termin zebrania: 14.05.2019 r., (wtorek) godz. 18.00, miejsce zebrania: Szkoła Podstawowa nr 4.

Osiedle nr 2 – termin zebrania: 15.05.2019 r., (środa) godz. 18.00, miejsce zebrania: Urząd Miejski, Sala Konferencyjna.

Osiedle nr 3 – termin zebrania: 16.05.2019 r., (czwartek) godz. 18.00, miejsce zebrania:  Szkoła Podstawowa nr 3.

Osiedle nr 4 – termin zebrania: 17.05.2019 r., (piątek) godz. 18.00, miejsce zebrania: Dom Dziecka w Gryficach.

 

Wykaz ulic w ramach Osiedli.

Osiedle Nr 1
Ul.Nowy Świat (od torów do ul. Niechorskiej), Rapackiego, 6.Marca, Barakowa, Błonie, Gdańska, Gdyńska, Grunwaldzka, Łąkowa, Niechorska, Ks. St. Ruta( od torów do ul. Sienkiewicza), Obrońców Westerplatte, Orkana, Piaskowa, Podwiejska, Pomorska, Mała, Sopocka, Zielona, Słoneczna, Średnia, Reymonta, Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Konopnickiej, Żeromskiego, Wybudowanie, Cicha, Kaliska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Adama Asnyka, Stanisława Palińskiego, Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Przestrzenna, Mikołaja Reja, Wincentego Witosa, Brylantowa, Bursztynowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa i Turkusowa.


Osiedle Nr 2
Ul.Ks. St. Ruta (od ul. Niepodległości do torów), Wojska Polskiego, Strzelecka, Młyńska, Niepodległości, Podgórna, Wałowa, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, 3 Maja, Pocztowa, Kościuszki, 11. Listopada, Kamieńska, Trzygłowska, Wysoka Brama, Starogrodzka, Zdrojowa, Dworcowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Irysowa, Osada Zdrój, Niekładzka, Marszałka Piłsudskiego, Cukrownicza, Armii Krajowej, Litewska, Górska, Wiejska, Orzeszkowej, Jasna, Leśna, Kamienna Brama, Nowy Świat (od ul. Marszałka Piłsudskiego do torów), Nadrzeczna, Klasztorna, Bracka, Szewska, Fabryczna, Wrzosowa, Koszarowa.


Osiedle Nr 3
Ul.Sportowa, Spacerowa, Parkowa, Sosnowa, 1.Maja, Klonowa, Rodziewiczówny, Tenisowa, Różana, Słowackiego, Bankowa, Działkowa, Brzozowa, Akacjowa, J.Dąbskiego (prawa strona w kierunku południowym, numery parzyste), Lipowa, Wierzbowa.


Osiedle Nr 4
Ul. J.Dąbskiego (lewa strona w kierunku północnym, numery nieparzyste), Broniszewska, Śniadeckich, Pionierska, Bydgoska, Grudziądzka, Kwiatowa, Polna, Warszawska, Osadnicza, Wesoła, Piastów, M.Curie Skłodowskiej, Słowiańska, Jaśminowa, Widokowa.





1
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.