Dzisiaj jest: 22.6.2024, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Marcin Kańczucki nowym trenerem Gryfa Kamień Pomorski

Dodano: 7 miesięcy temu

Były trener Sparty Gryfice – Marcin Kańczucki – poprowadzi teraz drużynę Gryfa Kamień Pomorski.

Marcin Kańczucki nowym trenerem Gryfa Kamień Pomorski
Foto: Gryf Kamień Pomorski
Nowy trener naszej drużyny posiada licencję UEFA A, urodził się w 1983 roku, a w swojej pracy trenerskiej prowadził drużyny Wichra Brojce oraz Sparty Gryfice. Jako zawodnik Marcin Kańczucki reprezentował między innymi takie zespoły jak Iskra Golczewo, Sparta Gryfice czy Wicher Brojce. Umowa z trenerem została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Swoją pracę w naszym klubie trener Kańczucki rozpocznie od stycznia, ale już najbliższe dwa spotkania obserwować będzie z wysokości trybun. Funkcję asystenta trenera w dalszym ciągu pełnił będzie Dawid Sandzewicz - możemy przeczytać w mediach społecznościowych Gryf Kamień Pomorski.

,Na początku chciałbym przywitać wszystkich sympatyków Gryfa Kamień Pomorski. Bardzo się cieszę z faktu, że będzie mi dane poprowadzić zespół Gryfa. Mam nadzieję, że naszą grą i wynikami sprawimy kibicom dużo radości na wiosnę” - powiedział  Marcin Kańczucki. 
1
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.