Dzisiaj jest: 2.5.2024, imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Złoto dla SP Modlimowo!

Dodano: rok temu

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych odbył się 15 czerwca 2023r. na stadionie lekkoatletycznym w Goleniowie.

W gronie 250 finalistów, dziewcząt i chłopców, znalazł się również Kacper Sobieralski, uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie, który w finałowym biegu przez płotki zajął I miejsce! Ogromne emocje i wielka radość towarzyszyły Kacprowi, kiedy stanął na podium i został udekorowany złotym medalem! Nasz młody finalista z pewnością myślał wtedy o swoich sportowych idolach. A trzeba przyznać, że to wielkie sławy: Irena Siewińska, Tomasz Majewski i Adrianna Sułek. To dzięki ich sportowym  osiągnięciom Kacper w czwartej klasie  szkoły podstawowej rozpoczął swoją przygodę ze sportem.

Sportowe umiejętności naszego ucznia ciągle ewaluują, przez co osiąga on coraz poważniejsze sukcesy na lekkoatletycznych zawodach. Życzymy Kacprowi, aby podobnie jak jego idole, stanął                   w przyszłości na podium, usłyszał „Mazurka Dąbrowskiego” i zobaczył biało-czerwoną flagę wciąganą na maszt!

Gratulujemy i życzymy spełnienia sportowych marzeń!