Dzisiaj jest: 2.12.2023, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Kolejna kradzież w Karnicach

Dodano: 9 miesięcy temu

W ostatnim czasie już po raz drugi doszło do kradzieży mienia Zakładu Gospodarki Komunalnej w Karnicach. Tym razem udało się szybko zidentyfikować złodzieja, którym okazał się 35-letni mieszkaniec naszej gminy Karnice.

Kolejna kradzież w Karnicach
8 marca w Modlimowie doszło do kradzieży. Z terenu hydroforni skradziono rury przeznaczone do modernizacji stacji uzdatniania wody. Pozostawione ślady i dociekliwość kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej pozwoliły na szybką identyfikację złodzieja. Skradzione przedmioty zostały odnalezione na podwórku sprawcy kradzieży w jednej z miejscowości naszej gminy, gdzie natychmiast wezwano policję. Wartość rur to 1320 złotych, co kwalifikuje ten czyn jako przestępstwo, za które grozi nawet kara pozbawienia wolności.
14
1

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.