Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Edyta Bielska dziesiątą zawodniczką cyklu World Athletics Combined Events Tour

Dodano: rok temu

Edyta Bielska zajęła dziesiąte miejsce w cyklu World Athletics Combined Events Tour. Na miejsca poszczególnych zawodniczek w klasyfikacji generalnej składały się punkty za trzy najlepsze (z 12 mitingów klasy gold, silver i bronze oraz startów w mistrzostw kraju, Europy i świata) starty wielobojowe.

Swoje wysokie miejsce Edzia zawdzięcza 6 lokacie w Indoor Combined Events (Tallinn), 4 miejscu w GardaStars by 36th Multistars (Grosetto) i 4 miejscu w Memoriale Wiesława Czapiewskiego (Bydgoszcz). Jest to kolejny duży sukces wychowanki zawodniczki „Mokasyna” (od maja Edzia na czas nauki szkolnej jest zawodniczką SKLA Sopot). Gratulujemy i dziękujemy. Cały cykl wygrała Adrianna Sułek. Wicemistrzyni Europy i czwarta zawodniczka Mistrzostw Świata za swój sukces otrzymała nagrodę w wysokości 30 000 dolarów. Niestety za miejsce dziesiąte nie było nagrody finansowej.