Dzisiaj jest: 19.10.2021, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Udana osiemnasta edycja Crossu Mokasyna – blisko 500 uczestników

Dodano: 2 tygodnie temu

Na terenie kompleksu parkowego przy Nowym Zamku w Płotach odbyła się osiemnasta edycja Płotowskich Biegów Przełajowych pn.” Cross Mokasyna”. W ramach imprezy przeprowadzono Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego. Po półtorarocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami covidowymi na płotowskich trasach, przy pięknej słonecznej pogodzie, w 12 kategoriach wzięło udział blisko 500 uczestników !

Udana osiemnasta edycja Crossu Mokasyna – blisko 500 uczestników

Dzięki dużemu zaangażowaniu i zgraniu organizatorów którymi byli:

Gmina Płoty, Starostwo Powiatowe w Gryficach, ZZ LZS w Szczecinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach, MGOKiS w Płotach, ZGKiM w Płotach i jako główny MLUKS „Mokasyn” Płoty, uczestnicy crossu rywalizowali na znakomicie przygotowanych trasach (m.in. wykoszona i zwałowana łąka, wyczyszczone alejki, udekorowane i zabezpieczone trasy). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości  (jako uzupełnienie spalonych kalorii), a najlepsi nagrodzeni zostali pucharkami i nagrodami rzeczowymi które wręczali:

burmistrz Gminy Płoty  - Radosław Mackiewicz, wiceburmistrz  - Edyta Podgórska, przewodniczący Rady Miejskiej  - Marcin Makowiecki, dyrektor MGOKiS – Paweł  Marek,wiceprzewodniczacy Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS w Szczecinie - Tomasz Paciejewski,w imieniu Starosty Gryfickiego  - Mariusz Dąbrowski oraz pełniąca obowiązki gospodyni i gwiazdy imprezy:

dziewiąta  zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Europy w siedmioboju, Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal,  jedenastokrotna medalistka mistrzostw kraju - Edyta Bielska. Obecni byli także: dyrektor SP 2  - Szymon Klimko i wiceprzewodniczacy komisji oświaty - Jerzy Nowicki.

XVIII Cross Mokasyna przygotowali i sprawnie przeprowadził doświadczony i zgrany zespół w składzie:

Dorota Kecler, Łukasz Uldynowicz, Wiesław Gromek, Artur Franaszek, Edward Kecler, Konrad Dziedzic, Marcin Gręda, Adrian Bajkowski, Aleksandra Kecler, Wojciech Karcz, Emilia Rowińska, Katarzyna Starzyńska, Daniel Ratajczyk, Paulina Zdzięborska, Zofia Bątkiewicz, Oliwia Przybylak, Alicja Krupa, Dorota Wójcik, Paweł Wiktorowicz, Martyna Konieczko, Edyta Bielska, Katarzyna Krupa, Justyna Załoga, koordynator powiatowy - Mariusz Dąbrowski i dyrektor zawodów - Szymon Kecler.   

Wsparcia udzielili  Pływalnia Gryfice,  Daniel  Siądecki – Maszyny Budowlane a Sponsorem Głównym był Operator Gazociągów Przesyłowych

GAZ-SYSTEM  S.A. ( www.gaz-system.pl , www.baltic-pipe.eu/pl/ )

Poniżej przedstawiamy najlepsze „szóstki” w poszczególnych kategoriach:

Bieg  dziewcząt rocznik 2015 i młodsze:

  1. Agata KORTIAK  - Przedszkole Miejskie Płoty
  2. Melania KOWALSKA  - Przedszkole Miejskie Płoty
  3. Hanna NABRZEWSKA   - Przedszkole Miejskie Płoty
  4. Julia OWSIANNA  - Przedszkole Miejskie Płoty
  5. Iga KURAJ  - Przedszkole Miejskie Płoty
  6. Maria SPAGARINO  - Przedszkole Miejskie Płoty

Bieg  chłopców rocznik 2015 i młodsi:

         1.        Natan BERESTECKI   - SP 2 Płoty

         2.        Oskar KLIMAS   - Przedszkole Miejskie Płoty

         3.        Bartosz TODA   - ZSP Rewal

         4.        Tymon BERESTECKI   - SP 2 Płoty

         5.        Nikodem LEWKO   - Przedszkole Miejskie Płoty

         6.        Adrian KUJAWA   - Przedszkole Miejskie Płoty

Bieg  dziewcząt rocznik 2013-2014:

  1. Lena BONCELA   - SP 2 Płoty
  2. Julia CEPEK   - ZSP Rewal
  3. Julia OCHWAT   - SP 1 Płoty
  4. Tola ZDANOWICZ   - ZSP Rewal
  5. Laura SZAJNER   - SP 2 Płoty
  6. Antonina BARCZAK   - SP 1 Płoty

Bieg  chłopców rocznik 2013-2014:

         1.        Bartosz JANEK   - ZSP Rewal

         2.        Sebastian BOROWIK   - SP 1 Płoty

         3.        Piotr ŻEMŁA   - SP Modlimowo

         4.        Jan WŁODARCZYK   - SP 2 Płoty

         5.        Filip SULIMA   - ZSP Rewal

         6.        Antoni BUJAROWICZ   - Top Link Gryfice

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2011-2012:

  1. Zuzanna KRZYŹANOWSKA   - Top Link Gryfice
  2. Julia KRZYŹANOWSKA   - SP Modlimowo
  3. Anna PASIK   - SP 2 Płoty
  4. Stefania PASIECZNIK   - ZSP Rewal
  5. Kinga KRAWCZYK   - SP 2 Płoty
  6. Zofia TRYTEK  - ZSP Rewal

Bieg  chłopców rocznik 2011-2012:

           1.        Julian KARCZ   - SP 1 Płoty

           2.        Adam KALISZAN   - ZSP Rewal

           3.        Dariusz SKOCZEŃ   - SP Niechorze

           4.        Wojciech WĘDZIŃSKI   - SP 4 Gryfice

           5.        Aleksander TESARSKI   - SP Modlimowo

           6.        Maksymilian KORDYŃSKI   - ZSP Rewal

Bieg  dziewcząt rocznik 2009 – 2010:

  1. Magdalena KRAWCZYK   - SP 2 Płoty
  2. Marcelina PASZKOT   - SP 4 Gryfice
  3. Hanna MALINOWSKA   - SP 4 Gryfice
  4. Amelia MYDLARSKA   - SP Prusinowo
  5. Natasza ZASADA   - SP 4 Gryfice
  6. Wiktoria KAPCIO   - SP 1 Płoty

Bieg  chłopców rocznik  2009 -2010:

         1.        Krzysztof  SZREDZIŃSKI   - SP 4 Gryfice

         2.        Kacper PARADOWSKI   - SP 4 Gryfice

         3.        Ksawery NOWAKOWSKI   - SP 2 Płoty

         4.        Kacper SOBIERALSKI   - SP Modlimowo

         5.        Eryk STASZCZYK   - SP 4 Gryfice

         6.        Jakub SKOMOROWSKI   - SP 4 Gryfice

Bieg dziewcząt -  rocznik  2007 – 2008:

  1. Pola OPASAŁA   - ZSP Rewal
  2. Aleksandra MACIEJEWSKA   - SP Prusinowo
  3. Lena BUDZIAK   - SP 4 Gryfice
  4. Estel PASIECZNIK   - ZSP Rewal
  5. Lena REJEK   - SP 2 Płoty
  6. Julia KLIMKOWSKA   - SP 4 Gryfice

Bieg chłopców rocznik  2007 – 2008:

         1.        Piotr ŚWITOŃ   - SP Prusinowo

         2.        Oskar NOWOWIEJSKI   - SP 1 Płoty

         3.        Kacper ZIĘBA   - SP 1 Płoty

         4.        Jakub GUŁAJEWSKI   - SP 1 Płoty

         5.        Jakub SZREDZIŃSKI   - SP 4 Gryfice

         6.        Jakub PABICH   - SP 1 Płoty

Bieg dziewcząt szkół 2003 – 2006:

  1. Oliwia PRZYBYLAK   - LO Gryfice
  2. Paulina ZDZIĘBORSKA   - LO Gryfice
  3. Nikola DĄBROWSKA    -  I LO Nowogard
  4. Zofia BĄTKIEWICZ   - LO Gryfice
  5. Wiktoria KRAWCZYK   - ZS Płoty
  6. Martyna KONIECZKO    - ZS Gryfice

 Bieg chłopców szkół 2003 – 2006:

         1.        Kacper GUTTA   - ZS Płoty

         2.        Piotr JAROSZEWICZ   - ZS Płoty

         3.        Nikodem KONOPACKI   - ZS Płoty

         4.        Tristan JANOWSKI   - ZS Płoty

         5.        Marcel DOBACZEWSKI   - ZS Płoty

         6.        Mateusz LALAK   - ZS Płoty

0
0

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.